ISM Mühendislik Hakkında


Sektörterde 18 yılı aşan tecrübemizi, 2009 yılında kurulan şirketimizin dinamizmi ile birleştirerek Türkiyenin her noktasına  hizmet vermekteyiz. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan ve her biri alanında lider üretici firmalar ile çalışıp bu firmaların ürünlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz. Her zaman ilkeli çalışmayı kendine prensip edinen kadromuz ile ülke çıkarlarını daima ticari menfaatlerden üste tutmayı görev bilmekteyiz. Ticari anlamda güvenilir bir firma olmak , verilen her hizmetin kaliteli  ve düzgün bir şekilde müşteriye sunulması demektir. Sizlere bu güveni yılların vermiş olduğu tecrübeyle sağlıyoruz. 

Misyonumuz;

Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimizin öncelikli çözüm ortağı olabilmek, müşterilerimizle uzun süreli bir beraberlik oluşturmak, dünyanın önde gelen firmaları ile çalışıp en kaliteli çözümü sunabilmek, en yeni teknojileri sürekli takip edip bunları ülkemizin menfatine sunmak ve işletmemizin başarısını her geçen gün daha yukarı taşımak misyonumuzun esaslarıdır.

Vizyonumuz;

Vizyonumuz uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış dünya markaları ile çalışmak,sektöre genç ve dinamik bireyler kazandırmak, ülke çıkarlarını gözetmek, İlkeli ve duyarlı çalışmaktır.